Logo RSS
دانلود و آموزش رایگان نرم افزار های کامپیوتر و اینتر نت و گوشی

دانلود و آموزش رایگان

نگهداری و مدیریت بر امور یک شبکه یکی از مشاغلی می باشد که امروزه دارای درآمدزایی خوبی برای کاربران می باشد.یک مدیر شبکه می بایست از هرلحاظ دارای اطالعات تخصصی و فنی در زمینه کاری خود باشد تا در صورت بروز یک مشکل به راحتی آن را کشف و برطرف نماید. امروزه بسیاری از کاربران علاقه خود را به این کار نشان می دهند زیرا در این کار علاوه بر یادگیری مهارت های حرفه ای وکسب تجربه ، تنوع کاری بسیار زیادی موجود می باشد و بسیاری از شرکت ها و کارخانجات بزرگ امروزه با مشاهد افرادی که در این زمینه تبحر خاصی دارند ، اقدام به جذب آنها می کنند. یکی از مهمترین مسائل در نگهداری شبکه ها جنبه مدیریت بر سخت افزارهای شبکه می باشد. مدیر شبکه همان طور که مسئولیت رسیدگی به مشکلات نرم افزاری موجود در شبکه و client ها را بر عهده دارد در صورت بروز مشکل برای سخت افزارهای هر یک از این Client ها نیز وظیف دارد تا به آن رسیدگی کند . نظارت بر تمامی سخت افزارهای سیستم ها در شبکه ها امری زمان گیر می باشد و می بایست از نرم افزارهای مدیریتی موجود در این زمینه استفاده نمود.

در این مطلب نرم افزاری را در این زمینه به شما معرفی می کنیم.

 

Hardware Inspector یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریتی و نظارتی بر سخت افزارهای شبکه می باشد. به کمک این نرم افزار می توان اقدام به مدیریت و نظارت بر سخت افزار و رفع مشکلات آن ها به همراه عیب یابی نمود . همچنین این نرم افزار امکانات مدیریتی نرم افزاری بسیاری را نیز در اختیار کاربر به منظور ارائه بهتر مدیریت ارائه می کند . این نرم افزار قدرتمند با ویژگی ها و توانایی های بالا محصولی از  IT-department work automation  می باشد.

 

از ویژگی های موجود در این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود :

- بررسی سیستم و عیب یابی های احتمالی

- بررسی connection های شبکه

- قابلیت انجام تنظیمات مختلف شبکه و ذخیره سازی تنظیمات


- تعیین سطح دسترسی ها و قابلیت تغییر آن ها

- قابلیت دسترسی به یک پایگاه داده توسط دیگر اعضا

 و ... .

 


دسته بندی : دانلود نرم افزار های اطلاعات سیستم


نویسنده: علیرضا

سیستم های کامپیوتری امروزه با استفاده از سخت افزارهای مختلف و سیستم عامل های گوناگون مورد استفاده کاربران قرار می گیرند. کارایی هر یک از این سیستم ها با توجه به نوع سخت افزار و سیستم عامل های نصب شده بر روی آن ها متفاوت است . کارایی سیستم ها همیشه در هنگام استفاده های حرفه ای کاربران بر روی سیستم مشخص می شود. به عنوان مثال کاربری که قصد دارد تا از یک بازی گرافیکی سنگین بر روی سیستم خود استفاده نماید توانایی درک بیشتری از کارایی سیستم خود خواهد داشت تا نسبت به کاربری که تنها از سیستم خود برای پخش فایل های تصویری استفاده می کند. برای کنترل و چک نمودن کارایی سیستم عامل ها و سخت افزارهای سیستم می توان از نرم افزارهایی استفاده نمود که به همین منظور تهیه و تولید شده اند.
در این مطلب با نرم افزاری در این زمینه آشنا می شوید.
Sandra Pro Business 2010 نام نرم افزاری قدرتمند در زمینه کنترل کارایی سیستم می باشد که به کمک آن کاربران قادر خواهند بود تا کارایی سخت افزارهای سیستم خود را مورد آزمایش قرار دهند. در این نرم افزار کاربران می توانند قسمت های مختلف سیستم خود را با استفاده از ابزارهای موجود در برنامه به طور کامل مورد آزمایش قرار دهند .


از ویژگی های جدیدی که در آخرین نسخه از این نرم افزار به آن اضافه شده است می توان به توانایی تست کارایی سخت افزاری و نرم افزاری از طریق متدها و ماژول های جدید اضافه شده در برنامه ، بهبود سازی رابط کاربری به منظور استفاده آسان تر و سریع تر از نرم افزار اشاره نمود همچنین از ویژگی های دیگر این نرم افزار می توان به توانایی تست کارت های گرافیک با واحد پردازش گرافیکی و پشتیبانی از DirectX 11 اشاره نمود.

تمرکز اصلی این نرم افزار بر روی امور گرافیکی قرار داده شده است و از دیگر توانایی های موجود در این برنامه می توان به قابلیت کنترل کارایی سیستم در هنگام render نمودن تصاویر اشاره نمود. این نرم افزار از 6 زبان مختلف نیز پشتیانی کامل را انجام می دهد ( English, German, French, Italian, Russian, Chinese ) . این نرم افزار محصولی از شرکت SiSoftware می باشد

 


دسته بندی : دانلود نرم افزار های اطلاعات سیستم


نویسنده: علیرضا

نگهداری و نظارت بر سخت افزارها که اجزای اصلی سیستم های کامپیوتری را تشکیل میدهند همیشه یکی از مواردی می باشد که بسیاری از کاربران به آن توجه کافی نمی کنند و همین عدم توجه در بسیاری از مواقع موجب بروز مشکلاتی می شود که اگر کاربر اقدام به نظارت بر آن ها می کرد شاید توان جلوگیری از بروز مشکل را دارا می بود. امروزه با وجود نرم افزارهای نظارتی مختلف بر سخت افزارها به راحتی می توان به عملکرد آن ها نظارت کافی داشت و در صورت مشاهده اختلالات اقدام به پیشگیری از بروز مشکلات حاد نمود.

در این مطلب با نرم افزاری در این زمینه آشنا می شوید.

 

HWMonitor Pro نام یک نرم افزار قدرتمند به منظور نظارت بر عملکرد اجزای سخت افزاری مهم سیستم می باشد . به کمک این ابزار کاربران می توانند در هر زمان از نوع عملکرد سخت افزارهای خود آگاهی یابند و در صورت مشاهده تغییرات در کاربری آن ها اقدام به رفع مشکل نمایند. در این نرم افزار بر قطعات مهمی همچون CPU ، حافظه اصلی ( Ram ) ، کارت گرافیک ، مادربرد و ... می توان نظارت نمود. نمایش میزان ولتاژ مصرفی هر یک از قطعات ، کنترل و نظارن بر هسته های CPU های چند هسته ای به صورت مجزا ، کنترل دمای قطعات و ... از ویژگی های این نرم افزار می باشد. این نرم افزار محصولی از شرکت CPUID Software می باشد.

 


 


دسته بندی : دانلود نرم افزار های اطلاعات سیستم


نویسنده: علیرضا

کاربران کامپیوتر با اصطلاح My Computer به خوبی آشنا هستند. قسمتی از ویندوز که به کمک آن کاربران به فایل ها و قسمت های مختلف هارد دیسک و دیگر حافظه های جانبی دسترسی دارند. این ابزار که در واقع Explorer ویندوز می باشد به منظور کنترل و مدیریت بر فایل ها و اطلاعات حافظه های جانبی می باشد ، اما برای اجرای تمامی امور مدیریتی مربوطه دارای قدرت کافی نمی باشد. به همین علت ابزارها و نرم افزارهای مختلفی برای تکمیل و یا جایگزینی این قسمت از ویندوز ساخت و به بازار نرم افزاری عرضه شده است. این نرم افزارها با جمع آوری تمام امکانات و ابزارهای مدیریتی فایل و نیز اضافه کردن ویژگی های مخصوص و منحصر به فرد به این برنامه ها سعی در این دارند تا بهترین امکانات را برای کاربران در اختیار قرار دهند.

در این مطلب شما را با یکی از این برنامه ها آشنا خواهیم ساخت.

 

XYplorer  نام نرم افزاری می باشد که در واقع یک Explorer جدید با امکانات بالا برای ویندوز به شمار می آید. این نرم افزار با در اختیار قرار دادن ابزار مدیریتی برای فایل ها همچون Copy , delete ، ... و امکان ایجاد تغییرات در جزییات فایل ، امکان مشاهده چندین قسمت از هارد به صورت همزمان در tab های مختلف و قابلیت نمایش همه قسمت ها در یک پنجره به صورت عکس و دیگر ویژگی ها به کاربر کمک می کند تا از محیط ساده explorerویندوز خود رهایی یابد و به سمت این نرم افزار گرایش پیدا کند. این نرم افزار محصولی از شرکت Donald Lessau می باشد.

 

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- جستجو فایل ها و اعمال مدیریت و کنترل آن ها توسط ابزارهای این نرم افزار

- نمایش سند های متنی با فرمت های مختلف در درون برنامه

- توانایی ویرایش سند های متن به کمک ویرایشگر این نرم افزار

- قابلیت دسته بندی فایل ها و جدا سازی آن ها از یکدیگر

- پشتیبانی از تمامی حافظه های جانبی

 و ... .

 


 دسته بندی : دانلود نرم افزار های کاربردی


نویسنده: علیرضا

شاید شما نیز تا کنون به این فکر افتاده باشید که به دنبال یک نرم افزار باشید تا انجام بسیاری از امور پرکاربرد کامپیوتری شما را سریع تر انجام دهد. به عنوان مثال کاربری در زمینه تایپ فعالیت می کند و روزانه بیش از ده ها صفحه از متون مختلف را تایپ می کند. حال در یک کار تایپی کاربر مجبور است تا در هر صفحه و یا هر چندین صفحه یک بار اقدام به تایپ چند خط از یک متن ثابت را انجام دهد. به عنوان مثال مجبور است تا در هر چندین صفحه یک بار اسم و آدرس و اطلاعات مشخص شده از یک شرکت را جهت تبلیغات درج نماید و برای این کار مجبور به تایپ این مشخاصت به صورت تکراری است. حال کاربر می توان به جای تایپ مجدد در هر صفحه از نرم افزاری استفاده کند که این عمل را انجام می دهد.

در ادامه این مطلب با نرم افزاری آشنا می شوید که نیازهای مختلف این چنینی را بر طرف می کند.

 

Easy Macro Recorder نام نرم افزاری می باشد که به وسیله آن شما قادر خواهید بود تا دستورات تعیین شده خود را بر روی سیستم در کمترین زمان اجرا نمایید. به کمک این نرم افزار می توان رخداد های مختلفی که توسط موس و صفحه کلید انجام می شود را در برنامه مشخص نمود تا در زمان لزوم با استفاده از میانبرها به این رخداد ها دسترسی داشت. به عنوان نمونه در مثال ذکر شده در بالا می توان به راحتی تایپ مشخصات را به عهده این برنامه گذاشت! بدین شکل که شما با قرار دادن یک کلمه با یک نشان اختصاری در برنامه به عنوان نام دستور ، مشخص می کنید تا در هر زمان که این کلمه با این نشان در یک ویرایشگر متنی تایپ شد متن مورد نظر شما که در اینجا مشخصات می باشد و شما یک با آن را به نرم افزار معرفی کرده اید در ویرایشگر به صورت خودکار قرار گیرد. بدین شکل در افزایش سرعت کار خود بسیار موفق تر خواهید بود. این نرم افزار محصولی از شرکت GoldSolution Software می باشد.

 


ویژگی های این نرم افزار:

- قابلیت ضبط همه رویدادهای موس و کیبورد بر روی هر نرم افزاری

- توانایی تکرار پخش ماکروها برای هر تعداد بار

- قابلیت پخش ماکروها در زمان های برنامه ریزی شده

- بدون نیاز به هیچ گونه برنامه نویسی

 و ...دسته بندی : دانلود نرم افزار های کاربردی


نویسنده: علیرضا

شاید تا به حال شما نیز به اصطلاح Watermark کردن عکس ها برخورد کرده باشید. Watermark به عملیات قرار دادن یک متن بر روی عکس به صورت نیمه محو گفته می شود. به عنوان مثال فرض کنید شما می خواهید یک عکس منحصر به فرد هنری را که خودتان تهیه نموده اید در سایت و یا وبلاگ خود قرار دهید ، برای جلوگیری از سواستفاده دیگران از عکس شما به نام خود شما با قرار دادن متن کوتاهی عکس خود را دارای کپی رایت می کنید و دیگر افراد نمی توانند آن عکس را به نام خود در دیگر سایت ها استفاده کنند. برای Watermark کردن عکس ها می توان از برنامه هایی نظیر فتوشاپ و یا حتی Paint خود ویندوز نیز استفاده کرد. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که اگر شما قصد داشته باشید بر روی یک مجوعه عکس متنی قرار دهید آن وقت چه مقدار باید زمان صرف این کار کنید؟

در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که به منظور Watermark کردن تعداد زیادی عکس به صورت همزمان طراحی شده است و دارای امکانات دیگری نیز در این زمینه می باشد.

 

Arclab Watermark Studio نام نرم افزاری است که شما به کمک آن می توانید بر روی تعداد زیادی از تصاویر دلخواه خود متن مورد نظر را به صورت همزمان و بدون صرف مدت زمان زیادی قرار دهید. این نرم افزار علاوه بر قابلیت قرار دادن متن می تواند عکس و یا حتی آرم های طراحی شده در دیگر برنامه ها را نیز بر روی تعداد زیادی عکس به صورت همزمان قرار دهد. این برنامه محصولی از شرکت Arclab Software می باشد.

 

این نرم افزار از ویژگی هایی زیادی برخوردار است که به تعدادی از آن ها در زیر اشاره می کنیم:

- قابلیت معرفی یک پوشه از عکس ها به برنامه و انجام عملیات Watermark بر روی تمامی عکس های داخل آن

- توانایی اجرای عملیات Watermark بر روی چندین پوشه به صورت همزمان

- دارای افکت های متعددی نظیر سایه گذاری داخلی و خارجی ، کاشی کاری ، تو پر کردن و ... برای متن ها

- پشتیبانی از عکس ها و حتی نقاشی های آماده برای Watermark کردن عکس ها


- دارای فونت ها و شکل های مختلف در برنامه برای نوشته های مربوط به Watermark نمودن

- قابلیت به روز رسانی اطلاعات عکس ها مربوط به عملیات Watermark

- پشتیبانی از فرمت های تصویری مختلف مانند JPEG, TIF, GIF, Bitmap, PNG و ...

و ... .

 


دسته بندی : دانلود نرم افزار های کاربردی


نویسنده: علیرضا

در علم شیمی مولوکول ها و ساختار ماده ای شاید از مهمترین مواردی باشد بر آن در آزمایشات و تحقیقات مختلف تمرکز می شود. استفاده از نرم افزارهای شبیه ساز به منظور درک بهتر این ساختارها امروزه در لابراتورهای شیمی و مراکز تحقیقاتی به یک امر ضروری تبدیل شده است و محققان بدون استفاده از این نرم افزارها عملا در روند تحقیقاتی خود دچار مشکلات مختلفی می شوند. نرم افزارهایی که به این منظور طراحی و ارائه می شوند توسط شرکت های سازنده نرم افزاری قدرتمند با تمرکز بر امور تحقیقاتی و استفاده از متخصصین این امر در این زمینه ها به کاربران ارائه می شوند.

در این مطلب با نرم افزاری در این زمینه آشنا می شوید.

 

CrystalMaker نرم افزار نام آشنایی برای کاربران این طیف از برنامه ها می باشد. نرم افزاری که به کمک آن می توان ساختار شیمایی و مولوکولی مواد را به آسانی و چند کلیک و حرکت موس طراحی و آماده سازی نمود و به صورت سه بعدی بر روی آن ها کار کرد. در واقع می توان گفت این نرم افزار ساده ترین راه برای تجسم و درک ساختار کریستال ها و مولکول ها می باشد. این نرم افزار محصولی از شرکت CrystalMaker Software می باشد.

 

برخی از ویژگی های این نرم افزار:

- رابط کاربری جدید و زیبا

- پشتیبانی از انواع ساختارهای مولوکولی

- قابلیت وارد نمودن و استخراج اطلاعات از بیش 15 منبع اطلاعاتی از جمله سازه های کمبریج بانک اطلاعات ، بانک اطلاعات پروتئین ، سی آی اف ، GSAS ، SHELX- رزولوشن بالا در نمایش تصاویر با قابلیت چاپ

- نمایش به صورت سه بعدی با قابلیت چرخش و حرکت در تصویر

- توانایی ذخیره سازی تصویرهای طراحی شده سه بعدی در فرمت فیلم های رایج

 و ... .

 


دسته بندی : دانلود نرم افزار های کاربردی


نویسنده: علیرضا

استفاده بهینه از سخت افزارهای مختلف در سیستم های کامپیوتری و شناساندن آن ها به سیستم عامل ها با استفاده از درایورهای نرم افزاری صورت می گیرد. این درایورها در واقع برای سیستم عامل ها همانند یک راهنما عمل می کنند و استفاده از سخت افزارها را به راحتی با استفاده از فایل های مختلف برای کاربران فراهم می کنند. امروزه بسیاری از سیستم عامل ها به صورت پیشفرض سخت افزارهای مختلف را شناسایی می کنند اما برای استفاده بهینه از سخت افزارها می بایست این درایورها بر روی سیستم نصب شوند که نتیجه آن معمولا در هنگام کار با نرم افزارهای گرافیکی و یا هنگام اجرای بازی های مختلف مشهود می باشد. بسیاری از کاربران در هنگام نصب سیستم عامل زمانی را برای نصب درایورها می گذارند.

در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که در زمینه نگهداری درایورهای نصب شده بسیار مفید می باشد.

 

Driver Checker نام نرم افزاری قدرتمند در زمینه مدیریت بر درایورهای سخت افزاری سیستم می باشد که به کمک این نرم افزار کاربران می توانند بر درایورهای نصب شده در سیستم عامل مدیریت نموده و در صورت نیاز از آن ها فایل های پشتیبان تهیه نمایند . این نرم افزار از ویژگی های مختلفی در زمینه کنترل و مدیریت درایورهای نرم افزاری برخوردار می باشد که از میان آن ها می توان به قابلیت اسکن کامل سیستم و شناسایی خودکار درایورها ، به روزرسانی و نصب و نگهداری خودکار درایورها ، تهیه Backup از درایورها و قابلیت بازگردانی آن ها ، ارائه لیستی از درایورهای نصب شده و درایورهای مورد نیاز و ... اشاره نمود. این نرم افزار محصولی از شرکت CheeseSoft می باشد.

 
 


دسته بندی : دانلود نرم افزار های کاربردی


نویسنده: علیرضا

کاربران کامپیوتر با اصطلاح My Computer به خوبی آشنا هستند. قسمتی از ویندوز که به کمک آن کاربران به فایل ها و قسمت های مختلف هارد دیسک و دیگر حافظه های جانبی دسترسی دارند. این ابزار که در واقع Explorer ویندوز می باشد به منظور کنترل و مدیریت بر فایل ها و اطلاعات حافظه های جانبی می باشد ، اما برای اجرای تمامی امور مدیریتی مربوطه دارای قدرت کافی نمی باشد. به همین علت ابزارها و نرم افزارهای مختلفی برای تکمیل و یا جایگزینی این قسمت از ویندوز ساخت و به بازار نرم افزاری عرضه شده است. این نرم افزارها با جمع آوری تمام امکانات و ابزارهای مدیریتی فایل و نیز اضافه کردن ویژگی های مخصوص و منحصر به فرد به این برنامه ها سعی در این دارند تا بهترین امکانات را برای کاربران در اختیار قرار دهند.

در این مطلب شما را با یکی از این برنامه ها آشنا خواهیم ساخت.

 

AB Commander نام نرم افزاری می باشد که در واقع یک Explorer جدید با امکانات بالا برای ویندوز به شمار می آید. این نرم افزار با در اختیار قرار دادن ابزار مدیریتی برای فایل ها همچون Copy , delete ، ... و امکان ایجاد تغییرات در جزییات فایل ، امکان مشاهده چندین قسمت از هارد به صورت همزمان در tab های مختلف و قابلیت نمایش همه قسمت ها در یک پنجره به صورت عکس و دیگر ویژگی ها به کاربر کمک می کند تا از محیط ساده explorer ویندوز خود رهایی یابد و به سمت این نرم افزار گرایش پیدا کند. این نرم افزار محصولی از شرکت  WinAbility Software می باشد.

 

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- جستجو فایل ها و اعمال مدیریت و کنترل آن ها توسط ابزارهای این نرم افزار

- نمایش سند های متنی با فرمت های مختلف در درون برنامه

- توانایی ویرایش سند های متن به کمک ویرایشگر این نرم افزار

- قابلیت دسته بندی فایل ها و جدا سازی آن ها از یکدیگر

- پشتیبانی از تمامی حافظه های جانبی

 و ... .

 


 


دسته بندی : دانلود نرم افزار های کاربردی


نویسنده: علیرضا

امروزه برای انجام هر پروژه در هر حیطه کاری ابتدا اقدام به بررسی و امکان سنجی پروژه می نمایند. مراحل مختلف انجام پروژه را به صورت هدفمند و کاملا برنامه ریزی شده به صورت های مختلف بر روی کاغذ پیاده سازی می کنند تا در هنگام اجرای کار اصلی با احتمالات پیش بینی نشده مواجه نشوند و اختلالی در کار به وجود نیاید. برای انجام این امر می توان از نرم افزارهای مختص به این کار استفاده نمود.

در این مطلب شما را با نرم افزاری در این زمینه آشنا می سازیم.

 

iGrafx Enterprise 2011  نام نرم افزاری قدرتمند به منظور طرح و رسم نمودارهای سه بعدی برای ایجاد طرح کامل یک پروژه می باشد. شما می توانید با استفاده از این نرم افزار اقدام به مشخص سازی اهداف پروژه ، در نظرگیری مشکلات احتمالی ، زمان انجام هر بخش از پروژه ، زمان اتمام کار و مسائل این چنینی دیگر را با استفاده از الگوهای گرافیکی و نمودارهای مختلف طراحی و امکان سنجی نمایند. این نرم افزار محصولی از Corel می باشد.

 

این نرم افزار گزینه ای مناسب است برای سازمان های:

-  معماری سازمانی
- اداره امور فناوری اطلاعات
- مدیریت ریسک
- تداوم کسب و کار


- مدیریت کیفیت
- شش سیگما
- تولید ناب
- صدور گواهینامه ایزو
- مدیریت فرآیندهای تجاری

 


دسته بندی : دانلود نرم افزار های کاربردی


نویسنده: علیرضا

Mouse Button Control نام نرم افزاری می باشد که به وسیله آن شما قادر خواهید بود تا توابعی را برای امور پرکاربرد خود در برنامه تعریف نموده و با استفاده از کلیدهای میانبر و موس آن ها را در هر زمان به سرعت فراخوانی نمایید.

 

از ویژگی هایی که به کمک این نرم افزار می توان با میانبرهای موس در اختیار داشت به موارد زیر می توان اشاره نمود:

- انجام عملیات های Copy/Cut/Paste

- تغییر حجم صدا ( کم و زیاد کردن و mute کردن )

- کنترل مدیاپلیر

- اجرای هر نرم افزار دلخواه

- تهیه Screenshot و ذخیره سازی در Clipboard

و ... .

 


 


دسته بندی : دانلود نرم افزار های کاربردی


نویسنده: علیرضا

پاکسازی اطلاعات و فایل های مختلف یک امر طبیعی و عادی در امور روزانه یک کاربر کامپیوتری می باشد. برای پاک کردن آن فایل کافیست تا آن را انتخاب و سپس بر روی کلید Delete از صفحه کلید ، کلیک نموده و فایل مورد نظر را بعد از تایید از سیستم پاک نمود. شاید از دید بسیاری از کاربران این امر بسیار آسان باشد و هیچ گونه مشکلی نیز در آن نباشد ، اما آیا تا به حال شما نیز فایلی را اشتباهی از سیستم خود پاک کرده اید ؟ و یا یک فایل را به همراه چندین فایل دیگر و در میان آن ها به صورت ناخواسته پاک نموده اید ؟ همچنین ممکن است کاهی به دنبال یک فایل بر روی سیستم باشید و دارای شک باشید که این فایل را حذف نموده اید و یا خیر . بسیاری از افرادی که در هنگام کار و یا انجام دیگر امور اقدام به پاکسازی فایل ها می نمایند با این مشکلات مواجه می شوند .

در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که به کمک آن این مشکلات تا حد بسیاری کاهش می یابد.

 

Deletor نام نرم افزاری می باشد که به منظور پاکسازی هر نوع فایل و یا پوشه ای بر روی سیستم طراحی شده است. این نرم افزار که به طور خاص برای سیستم عامل ویندوز طراحی شده است به کاربران این توانایی را می دهد تا برای پاکسازی و حذف یک فایل از سیستم کامپیوتری خود ، ابتدا به صورت دقیق اقدام به جستجو در میان فایل ها و پوشه ها نماید و پس از تایید اقدام به حذف فایل و یا پوشه کند. در این نرم افزار یک موتور جستجوی بسیار قدرتمند قرار داده شده است تا کاربر به صورت دقیق اقدام به جستجوی فایل مورد نظر برای حذف نماید. این نرم افزار یکی دیگر از ابزارهای کوچک اما کاربردی شرکت نرم افزاری Basta Computing می باشد.


برخی از ویژگی ها:

- نابودی اسناد مهم و جلوگیری از بازیابی آن ها

- دارای فیلترهای مرتب سازی بر اساس نام ، زمان ، حجم و میزان دسترسی

- قابلیت پروفایل بندی تنظیمات

- پاک سازی پوشه ها

- دارای قابلیت Drag and Drop

و ... .

 


دسته بندی : دانلود نرم افزار های کاربردی


نویسنده: علیرضا

حافظه اصلی نام قسمتی از سیستم های کامپیوتری می باشد که با نام Ram و یا Memory از لحاظ سخت افزاری شناخته می شود. حافظه اصلی مهمترین بخش در یک کامپیوتر می باشد زیرا تمامی نرم افزارهای در حال اجرا و برنامه هایی که قصد کار با آنها را داریم در این قسمت بارگذاری می شوند. اشغال بیش از اندازه فضای حافظه اصلی موجب می شود تا سرعت کار با سیستم بسیاری پایین آید و کاربران به راحتی قادر نباشند تا امور مورد نیاز خود را انجام دهند. بسیاری از کاربران امروزه در هنگام کار با سیستم ها با این مشکلات مواجه هستند.

در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که به وسیله آن قادر به بهینه سازی حافظه اصلی خواهید بود.

 

Memory Improve Professional  نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن کاربران قادر خواهند بود تا به امور مربوط به حافظه رسیدگی نمایند. این نرم افزار با بهینه سازی قسمت های مختلف حافظه اصلی و با استفاده از ابزارهایی که در اختیار کاربران قرار میدهد توانایی سیستم و سرعت کارکرد با نرم افزارهای مختل را تا میزان زیادی افزایش می دهد و بر کارایی سیستم می افزاید. به کمک این نرم افزار کاربران دیگر نگران کاهش سرعت سیستم خود نخواهند بود. این نرم افزار محصولی از شرکت Memory Solution Studio  می باشد.

 

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- بهینه سازی حافظه اصلی

- نمایش لیست پروسه های در حال اجرا


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- مدیریت بر فایل و پروسه های در حال اجرا بر روی حافظه اصلی

- نمایش و ارائه گزارش از میزان کارکرد CPU

 و ... .

 


دسته بندی : دانلود نرم افزار های کاربردی


نویسنده: علیرضا

امروزه کاربران اینترنتی در سایت های مختلفی فعالیت می کنند و برای فعالیت در این سایت ها هر کاربر می بایست اطلاعات مورد نظر خود را وارد کند تا به عضویت آن سایت درآید. بسیاری از مواقع کاربران به علت عضویت در سایت های مختلف و وارد نمودن اطلاعات و رمزهای عبور متفاوت برای هر سایت دچار سردرگمی اطلاعات می شوند و ممکن است حتی اطلاعات ثبت شده  و رمزهای عبور مربوط به نام های کاربری خود را فراموش کنند. وب سایت ها همانند برنامه های تحت سیستم نیستند تا به کمک نرم افزارهای بازیابی رمزهای عبور اقدام به پیدا نمودن آن ها نماییم. البته بیشتر وب سایت ها دارای ویژگی به نام " پسورد خود را فراموش کرده ام " می باشند که با این ویژگی کاربران قادر به بدشت آوردن رمز عبور خود به شیوهای مختلف که در هر وب سایت متفاوت می باشد ، هستند. همچنین برای جلوگیری از چنین مشکلاتی از نرم افزارهای مدیریت رمزهای عبور استفاده نمود. در این نرم افزارها کاربران با وارد نمودن اطلاعات و رمزهای عبور خود از آنها به صورت ایمن نگهداری می کنند.

در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که علاوه بر ویژگی مدیریت بر رمزهای عبور از ویژگی های منحصر به فرد دیگری نیز برخوردار می باشد و آن پر کردن اتوماتیک تمامی فرم های پسورد در امنیت کامل است.

 

AI Roboform Pro نام نرم افزاری حرفه ای برای نگهداری و مدیریت بر رمزهای عبور و اطلاعات شخصی مربوط به ثبت نام در وب سایت ها می باشد که کاربران به کمک این برنامه به طور کامل قادر خواهند بود تا در مواقعی که می خواهند به اطلاعات خود دسترسی پیدا نمایند در کوتاه ترین زمان به اطلاعات خود برسند و نرم افزار رمز ها و اطلاعات عبور محرمانه را به صورت محرمانه در وب سایت مورد نظر تایپ و آن را بگشاید. بدین صورت که کاربر برای اتصال و ورود به وب سایت مور نظر خود که در آن عضویت دارد می تواند با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور خود ، به وسیله این نرم افزار ارتباطی امن را ایجاد نماید.

 

از دیگر ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- مدیریت بر رمزهای عبور

- قابلیت ذخیره سازی اطلاعات

- توانایی اتصال به وب سایت ها به کمک نرم افزار


- مدیریت بر رمزهای عبور

- توانایی وارد نمودن اطلاعات شخصی

- قابلیت قرار دادن رمز عبور بر روی نرم افزار بر ای حفاظت از اطلاعات شما

 و ... .

 

 


دسته بندی : دانلود نرم افزار های مدیریت پسورد


نویسنده: علیرضا

استفاده از رمزهای عبور در دنیای کامپیوتر امروزه به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شده است که کاربران مختلف در هر سطحی که باشند آن را به عنوان یکی از مهمترین مسائل مربوط به امور روزانه خود تلقی می کنند. استفاده از رمزهای عبور برای ورود به وب سایت های مختلف و خصوصی ، استفاده از رمز عبور برای اتصال به پایگاه های داده ای ، استفاده از رمزهای عبور برای ... همگی در دسته نیازهای این موضوع مهم برای کاربران می باشند. استفاده از این رمزهای عبور مختلفو متنوع ممکن است کاربران را دچار مشکلاتی نمایند ، به خصوص این که کاربرانی که در وب سایت های مختلف عضو می باشند و از نام های کاربری و رمزهای عبور متعدد برخوردار می باشند ، در هنگام استفاده از این رمزهای عبور گاها دچار مشکل می شوند.

در این مطلب با نرم افزاری آشنا می شوید که به کمک آن این مشکلات دیگر مشاهده نمی شوند.

 

Smart Password Manager نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن کاربران قادرند تا بر رمزهای عبور مورد استفاده خود در وب سایت ها و دیگر ابزارها مدیریت نمایند. این نرم افزار رمزهای عبور را در خود ذخیره سازی می نمایند و نیازی نیست تا کاربر همیشه تمامی رمزهای عبور خود را در حافظه خود به یاد داشته باشند . این نرم افزار برای حفاظت از رمزهای عبور موجود در نرم افزار کاربران از تکنیک های نرم افزاری مختلفی استفاده می نماید و تنها مدیر برنامه قابلیت دسترسی به رمزهای عبور درون نرم افزار را دارد. بدین شکل کاربران یک رمز عبور را به خاطر می سپارند و آن رمز عبور نرم افزار مدیریتی می باشد. همچنین این نرم افزار از ابزارهایی نیز برخوردار می باشند که از میان آن ها می توان به ابزار حفاظت از فایل ها ، ابزار ساخت و ایجاد رمزهای عبور تصادفی ، قابلیت Drag&Drop در هنگام ورود به وب سایت ها و استفاده از رمزهای عبور و ... اشاره نمود. این نرم افزار محصولی از شرکت Fellow Software می باشد.

 
دسته بندی : دانلود نرم افزار های مدیریت پسورد


نویسنده: علیرضا

استفاده از رمزهای عبور در دنیای کامپیوتر امروزه به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شده است که کاربران مختلف در هر سطحی که باشند آن را به عنوان یکی از مهمترین مسائل مربوط به امور روزانه خود تلقی می کنند. استفاده از رمزهای عبور برای ورود به وب سایت های مختلف و خصوصی ، استفاده از رمز عبور برای اتصال به پایگاه های داده ای ، استفاده از رمزهای عبور برای ... همگی در دسته نیازهای این موضوع مهم برای کاربران می باشند. استفاده از این رمزهای عبور مختلفو متنوع ممکن است کاربران را دچار مشکلاتی نمایند ، به خصوص این که کاربرانی که در وب سایت های مختلف عضو می باشند و از نام های کاربری و رمزهای عبور متعدد برخوردار می باشند ، در هنگام استفاده از این رمزهای عبور گاها دچار مشکل می شوند.

در این مطلب با نرم افزاری آشنا می شوید که به کمک آن این مشکلات دیگر مشاهده نمی شوند.

 

Acebit Password Depot نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن کاربران قادرند تا بر رمزهای عبور مورد استفاده خود در وب سایت ها و دیگر ابزارها مدیریت نمایند. این نرم افزار رمزهای عبور را در خود ذخیره سازی می نمایند و نیازی نیست تا کاربر همیشه تمامی رمزهای عبور خود را در حافظه خود به یاد داشته باشند . این نرم افزار برای حفاظت از رمزهای عبور موجود در نرم افزار کاربران از تکنیک های نرم افزاری مختلفی استفاده می نماید و تنها مدیر برنامه قابلیت دسترسی به رمزهای عبور درون نرم افزار را دارد. بدین شکل کاربران یک رمز عبور را به خاطر می سپارند و آن رمز عبور نرم افزار مدیریتی می باشد. همچنین این نرم افزار از ابزارهایی نیز برخوردار می باشند که از میان آن ها می توان به ابزار حفاظت از فایل ها ، ابزار ساخت و ایجاد رمزهای عبور تصادفی ، قابلیت Drag&Drop در هنگام ورود به وب سایت ها و استفاده از رمزهای عبور و ... اشاره نمود. این نرم افزار محصولی از شرکت  AceBIT Software می باشد.

 

دیگر ویژگی های نرم افزار:

- حفاظت بالا از اطلاعات حساس با استفاده از الگوریتم Rijndael 256-Bit

- حفاظت از رمزهای عبور در مقابل keyloggers و spyware

- دارای ویژگی کامل کردن خودکار با وارد نمودن نام کاربری در وب سایت ها

- قابلیت اجرا بر روی Flash USB ها

- سازگاری با شبکه

 و ... .

 


 


دسته بندی : دانلود نرم افزار های مدیریت پسورد


نویسنده: علیرضا

متخصصان کامپیوتر به کاربران توصیه می کنند هیچ گاه اطلاعات مهم از قبیل رمزهای عبور و یا شماره های کارت های اعتباری و ... را در فایل های متنی نگهداری  نکنند. زیرا این عمل از امنیت بسیار پایینی برخوردار می باشد. یک فایل متنی می تواند به راحتی در دسترس دیگر افراد قرار گیرد و از اطلاعات همه شما سوءاستفاده شود. اما متاسفانه با وجود توصیه های همیشگی در این زمینه بسیاری از کاربران اطلاعات مهم خود را که ممکن است به دست فراموشی سپرده شود را در فایل های متن نوشته و از آن ها نگهداری می کنند تا در صورت فراموش نمودن آن ها در مواقع لزوم با مراجعه به این فایل های متنی رمز عبور و یا دیگر اطلاعات خود را استخراج نمایند. تمامی این کاربران در پاسخ به این سوال که با وجود امنیت پایین چرا اقدام به این عمل می ککند می گویند که نمی توان رمزهای عبور مختلف ، شماره های گوناگون کارت های اعتباری ، اطلاعات و شماره حساب های تجاری و رموز مربوط به دسترسی این حساب ها و ... را به خاطر سپرد و برای جلوگیری از فراموشی آن ها به این روش متوصل می شویم.

امروز نرم افزاری را به شما معرفی خواهیم نمود که به وسیله آن می توانید تمامی اطلاعات مهم خود را در یک DataBase متمرکز و حفاظت شده نگهداری نمایید

 

Password Manager Pro نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن کاربران قادرند تا بر رمزهای عبور مورد استفاده خود در وب سایت ها و دیگر ابزارها مدیریت نمایند. این نرم افزار رمزهای عبور را در خود ذخیره سازی می نمایند و نیازی نیست تا کاربر همیشه تمامی رمزهای عبور خود را در حافظه خود به یاد داشته باشند . این نرم افزار برای حفاظت از رمزهای عبور موجود در نرم افزار کاربران از تکنیک های نرم افزاری مختلفی استفاده می نماید و تنها مدیر برنامه قابلیت دسترسی به رمزهای عبور درون نرم افزار را دارد. بدین شکل کاربران یک رمز عبور را به خاطر می سپارند و آن رمز عبور نرم افزار مدیریتی می باشد. همچنین این نرم افزار از ابزارهایی نیز برخوردار می باشند که از میان آن ها می توان به ابزار حفاظت از فایل ها ، ابزار ساخت و ایجاد رمزهای عبور تصادفی ، قابلیت Drag&Drop در هنگام ورود به وب سایت ها و استفاده از رمزهای عبور و ... اشاره نمود. این نرم افزار محصولی از شرکت Zoho ManageEngine  می باشد.

 


از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- مدیریت بر رمز های عبور بر روی سایت های مورد علاقه

- قابلیت انتقال اطلاعات بر روی فرم های آنلاین به صورت امن

- ذخیره سازی اطلاعات شخصی به صورت کامل رمزنگاری شده

 و ... .

 


دسته بندی : دانلود نرم افزار های مدیریت پسورد


نویسنده: علیرضا

متخصصان کامپیوتر به کاربران توصیه می کنند هیچ گاه اطلاعات مهم از قبیل رمزهای عبور و یا شماره های کارت های اعتباری و ... را در فایل های متنی نگهداری  نکنند. زیرا این عمل از امنیت بسیار پایینی برخوردار می باشد. یک فایل متنی می تواند به راحتی در دسترس دیگر افراد قرار گیرد و از اطلاعات همه شما سوءاستفاده شود. اما متاسفانه با وجود توصیه های همیشگی در این زمینه بسیاری از کاربران اطلاعات مهم خود را که ممکن است به دست فراموشی سپرده شود را در فایل های متن نوشته و از آن ها نگهداری می کنند تا در صورت فراموش نمودن آن ها در مواقع لزوم با مراجعه به این فایل های متنی رمز عبور و یا دیگر اطلاعات خود را استخراج نمایند. تمامی این کاربران در پاسخ به این سوال که با وجود امنیت پایین چرا اقدام به این عمل می ککند می گویند که نمی توان رمزهای عبور مختلف ، شماره های گوناگون کارت های اعتباری ، اطلاعات و شماره حساب های تجاری و رموز مربوط به دسترسی این حساب ها و ... را به خاطر سپرد و برای جلوگیری از فراموشی آن ها به این روش متوصل می شویم.

امروز نرم افزاری را به شما معرفی خواهیم نمود که به وسیله آن می توانید تمامی اطلاعات مهم خود را در یک DataBase متمرکز و حفاظت شده نگهداری نمایید.

 

Password Memory 2010 نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن کاربران قادرند تا بر رمزهای عبور مورد استفاده خود در وب سایت ها و دیگر ابزارها مدیریت نمایند. این نرم افزار رمزهای عبور را در خود ذخیره سازی می نمایند و نیازی نیست تا کاربر همیشه تمامی رمزهای عبور خود را در حافظه خود به یاد داشته باشند . این نرم افزار برای حفاظت از رمزهای عبور موجود در نرم افزار کاربران از تکنیک های نرم افزاری مختلفی استفاده می نماید و تنها مدیر برنامه قابلیت دسترسی به رمزهای عبور درون نرم افزار را دارد. بدین شکل کاربران یک رمز عبور را به خاطر می سپارند و آن رمز عبور نرم افزار مدیریتی می باشد. از ابزارهای موجود در این نرم افزار می توان به ابزار جستجو در میان رمزهای عبور ، قابلیت چاپ نمودن اطلاعات ، قابلیت ذخیره سازی اطلاعات با استخراج اطلاعات و یا وارد نمودن به برنامه و ... اشاره نمود. این نرم افزار محصولی از شرکت codeaero technologies می باشد.


 

برخی از ویژگی های نرم افزار:

- قابلیت ذخیره سازی نام کاربری و رمزهای عبور اینترنتی

- ایجاد عدم نیاز به حفظ نمودن رمزهای عبور متعدد و به خاطر داشتن تنها یک یک رمز عبور

- دارای ابزار تولید رمزهای عبور تصادفی و امن

- قابلیت استفاده از نرم افزار با ایمنی کامل بر روی حافظه های فلش

 و ... .

 


دسته بندی : دانلود نرم افزار های مدیریت پسورد


نویسنده: علیرضا

کاربران کامپیوتر و به خصوص کاربرانی که امروزه با دنیای اینترنت بیش از دیگران در ارتباط می باشند با واژه رمز عبور بسیار بیشتر از دیگران سر و کار دارند. رمزهای عبور مختلفی که اغلب آن ها مربوط به ورود به وب سایت های مختلف و برای وارد شدن به حیطه های کاربری دیگر می باشد. به خاطر سپاری این رمزهای عبور برای کاربران در بسیاری از مواقع مشکل است و گاها کاربران رمزهای عبور خود را فراموش کرده و یا با دیگر رمزهای عبور خود قاطی کرده و دچار مشکل می شوند. برای حل این مشکل می توان از نرم افزارهای مدیریت رمزهای عبور استفاده نمود که هم دارای ایمنی بوده و هم مشکلات ناشی از فراموشی رمزهای عبور دیگر ایجاد نمی شوند.

در این مطلب نرم افزاری را در این زمینه به شما معرفی می کنیم.

 

Sticky Password نام نرم افزاری می باشد که به وسیله آن کاربران قادرند تا به راحتی و به صورت کاملا ایمن به وب سایت های مختلفی که در آن ها عضو می باشند وارد شوند. در این نرم افزار می توان آدرس سایت های مورد نظر را به همراه نام کاربری و رمزعبور آن ثبت نموده و در هنگام ورود به وب سایت مورد نظر ، نام کاربری و رمز عبور موجود در برنامه را از منوی ظاهر شده انتخاب نموده و سپس به وب سایت مورد نظر وارد شوند. بدین شکل دیگر نیاز به به خاطر سپردن رمزهای عبور مختلف نمی باشد و کاربران به راحتی می توانند به سایت مورد نظر خود وارد شوند. این نرم افزار محصولی از شرکت Sticky می باشد.

 


از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- مدیریت بر رمز های عبور بر روی سایت های مورد علاقه و برنامه های پرکاربرد مثل نرم افزارهای گفتگوی Yahoo , Skype , Google Talk و ...

- قابلیت انتقال اطلاعات بر روی فرم های آنلاین به صورت امن

- خنثی سازی keylogger ها با استفاده از صفحه کلید مجازی

- قابلیت ذخیزه سازی اطلاعات و پسورد ها بر روی حافظه های همراه USB و یا مموری کارت ها و یا حافظه های تلفن همراه به منظور به همراه داشتن

- ذخیره سازی اطلاعات شخصی به صورت کامل رمزنگاری شده

 و ... .

 


دسته بندی : دانلود نرم افزار های مدیریت پسورد


نویسنده: علیرضا

پورت های USB امروزه بر روی تمامی سیستم ها کامپیوتری می باشند. بسیاری از دستگاه های جانبی ای که امروزه به سیستم های کامپیوتری متصل می شوند از طریق کابلی به این پورت متصل شده و ارتباط خود را با سیستم برقرار می کنند. از ویژگی های مهم این پورت ها می توان به اتصال آسان و سرعت مناسب آن اشاره نمود. این پورت ها همان گونه که می توانند برای کاربران بسیار پرکاربرد و مفید باشند ، می توانند دارای ضررهایی نیز باشند. پورت های USB نیز همانند دیگر دستگاه ها همانند فلاپی درایوها ، درایوهای CD و DVD و ... هم به عنوان ورودی و هم به عنوان خروجی اطلاعات محسوب می شود. یعنی می توان با اتصال یک حافظه USB کوچک در زمانی کوتاه اقدام به انتقال اطلاعات هارد به این حافظه های نمود که از لحاظ امنیتی ممکن است برای بسیاری از کاربران دارای اهمیت فراوانی باشد.

در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که به کمک آن قادر خواهید بود از این دستگاه های ورودی و خروجی اطلاعات حفاظت کنید.

 

USB Lock AutoProtect نام نرم افزاری قدرتمند به منظور حفاظت از پورت های USB می باشد که به کمک این نرم افزار کاربران می توانند اقدام به قفل نمودن و مانع از انتقال اطلاعات از طریق پورت USB شوند. این نرم افزار قدرتمند که از دیگر دستگاه های یاد شده در بالا نیز پشتیبانی می کند از ویژگی هایی همچون توانایی قفل نمودن پورت های USB ، توانایی حفاظت از فایل ها و پوشه های موجود بر روی هارد با استفاده از ویژگی Drag&Drop در زمانی کوتاه ، قابلیت قفل نمودن درایوهای نوری CD/DVD و فلاپی درایوها ، توانایی قفل نمودن سیستم با استفاده از کلید میانبر و قرار دادن رمز عبور برای ورود به سیستم ، قابلیت تنظیم نرم افزار برای خاموش سازی خودکار سیستم در هنگام اتصال های غیرقانونی دستگاه ها به پورت USB در مدت زمان 15 ثانیه ای  و ... .

این نرم افزار محصولی از شرکت Advanced Systems International می باشد.

 

 


دسته بندی : دانلود نرم افزار های قفل گذاری و رمز نگاری


نویسنده: علیرضا
آخرین مطالب
» ( چهارشنبه چهاردهم تیر ۱۳۹۱ )
» همه چیز در باره ی Dr.Watson ( یکشنبه بیست و دوم خرداد ۱۳۹۰ )
» نصب مودم در لينوكس ( یکشنبه بیست و دوم خرداد ۱۳۹۰ )
» نصب اتوماتیک و بدون دردسر ویندوز XP ( یکشنبه بیست و دوم خرداد ۱۳۹۰ )
» نصب اتوماتیک و بدون دردسر ویندوز XP ( یکشنبه بیست و دوم خرداد ۱۳۹۰ )
» مفهوم بيت و بايت ( یکشنبه بیست و دوم خرداد ۱۳۹۰ )
» مشکل Task Manager ( یکشنبه بیست و دوم خرداد ۱۳۹۰ )
» ساخت Setup به وسیله ویندوز XP ( یکشنبه بیست و دوم خرداد ۱۳۹۰ )
» رفع مشكل مودم هايDSLاز نوع USB در ويندوز XP ( یکشنبه بیست و دوم خرداد ۱۳۹۰ )
» توضیج کامل رجیستری ( یکشنبه بیست و دوم خرداد ۱۳۹۰ )
» پاک کردن پسورد BIOS کامپیوتر ( یکشنبه بیست و دوم خرداد ۱۳۹۰ )
» از قلب ویندوز خود نسخه ی پشتیبان تهیه کنید! ( یکشنبه بیست و دوم خرداد ۱۳۹۰ )
موضوعات
لینکستان
درباره ما

دانلود و آموزش رایگان نرم افزار های کامپیوتر و اینتر نت و گوشی
علیرضا
سلام دوست عزیز
به وبلاگ من خوش امددید!

دوستان عزيز لطف شماروميرسونه بعدازهرمطلبي نظرات خودتون رو ارسال کنید
تاوبلاگم به هرآن چه كه شما انتظارش رو داريد تغيير پيداكنه
ممنونم.

مدیریت:علیرضادر ضمن برای لینک کردن نظر بزار لینکت میکنم!
ایمیل : alirezza9648@yahoo.com